4FLEET - 4/2025
71 Kč
Dárek v hodnotě 500 Kč každý měsíc.
Vyzkoušet za 1 Kč
Škoda Superb- decentní modernizace. Jezdíme úsporně: 10 užitečných rad a tipů + 20 aut se spotřebou do 5l. Rovnání vztahů- Martin Saitz, generální ředitel Hyundai Motor Czech. Zábavný pracant: pick-up Ford Ranger sází na schopnosti i lákavou cenu.
| Vydavatel | CZECH NEWS CENTER a. s. |
|---|---|
| Publikováno | 25. 9. 2019 |
| Počet stran | 68 |
| Formát | On-line čtečka bez nutnosti instalace (Chrome, Edge, Firefox). Aplikace MEDIATÉKA pro Android a iOS. |
| Velikost | 102 MiB (Přesná velikost se může mírně lišit dle využívaného zařízení.) |
Pro co nejlepší zážitek z procházení webu - aby fungovalo vyhledávání, abychom si pamatovali, co máte v košíku, abyste jednoduše zjistili stav vaší objednávky, abychom vás neobtěžovali nevhodnou reklamou a abyste se nemuseli pokaždé přihlašovat.
Proto od vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web zlepšovat.