Světlo 4/2025
180 Kč
Dárek v hodnotě 500 Kč každý měsíc.
Vyzkoušet za 1 Kč
O fenoménu světla v architektuře jsme se bavili s ing. arch. Josefem Pleskotem, s umělcem Krištofem Kinterou jsme probírali unikátní projekt jeho světelné zahrady. S ing. arch. Markem Blankem a ing. Petrem Žákem PhD. jsme rozebrali, jak a proč se osvětlují lávky a mosty. S dalšími odborníky jsme se věnovali tématu Veřejné osvětlení a bezpečnost a samozřejmě i mnoha jiným.
| Vydavatel | Konstrukce Media s.r.o. |
|---|---|
| Publikováno | 1. 3. 2024 |
| Formát | On-line čtečka bez nutnosti instalace (Chrome, Edge, Firefox). Aplikace MEDIATÉKA pro Android a iOS. |
| Velikost | 2 MiB (Přesná velikost se může mírně lišit dle využívaného zařízení.) |
Pro co nejlepší zážitek z procházení webu - aby fungovalo vyhledávání, abychom si pamatovali, co máte v košíku, abyste jednoduše zjistili stav vaší objednávky, abychom vás neobtěžovali nevhodnou reklamou a abyste se nemuseli pokaždé přihlašovat.
Proto od vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web zlepšovat.