Deník Právo

Deník Právo

Právo se zaměřuje na seriózní a kvalitní zpravodajství z domova a zahraničí, z oblasti ekonomiky, zdravotnictví, školství či sportu. Právo zároveň nabízí fundované komentáře a analýzy, reportáže a informace z regionů.

Pondělí

 • SPORT EXTRA Stálá pondělní příloha obsahuje rozšířené zpravodajství ze světa sportu.
 • KOKTEJL Pravidelná pondělní rubrika informuje o novinkách ze světa celebrit a všem co hýbe společností.
 • PC - TV - FOTO Informace o trendech ze světa počítačů, fotografování a audiovizuální techniky.

Úterý

 • STYL PRO ŽENY Styl je časopis především pro ženy, ale nejen pro ně. Překvapí zajímavými rozhovory s osobnostmi ze šoubyznysu, vědy, umění, sportu i dalších oborů. Inspiruje příběhy žen, jež se dokázaly poprat s osudem. Nabízí nejnovější trendy ze světa módy i kosmetiky, ale i báječné recepty pro začátečníky i pokročilé, které pro nás připravují špičkoví kuchaři z celé republiky. Najdete tu i stránky věnované zdraví a přírodní, zejména bylinné medicíně se spoustou praktických tipů, jak se orientovat v možnostech, které při konkrétních chorobách a potížích nabízí naše zdravotnictví a moderní lékařská věda. Oblíbená jsou i témata a rady, jež se věnují vztahům, psychologii, rodině, zdravému životního stylu či sexu.
 • NEMOVITOSTI Pravidelná novinová rubrika, která je pro čtenáře Práva připravena každé druhé úterý. Aktuální informace a vše o bydlení i o možnostech, jak ho získat.

Středa

 • DŮM & BYDLENÍ Barevný magazín nabízí praktické rady a tipy na zlepšení kvality bydlení. Pomáhá čtenářům orientovat se v používaných materiálech, ať už jde o stavbu, nebo bytový design. Přináší exkluzivní rozhovory s významnými osobnostmi české kultury v jejich autentickém soukromí, nechybějí pravidelné stránky věnované zahrádkaření a zahradní architektuře.
 • PROFESE Pravidelná rubrika zaměřená na personální poradenství, inzertní nabídku volných míst či rekvalifikačních kurzů. Přináší aktuální informace i rady a praktické zkušenosti jak zaměstnancům, tak zaměstnavatelům.

Čtvrtek

 • CAFÉ Pravidelná čtvrteční příloha s rozhovory a zajímavostmi ze světa literatury, hudby, filmu a výtvarného umění.
 • SALON Jedinečná literární příloha pro náročného čtenáře.

Pátek

 • VÍKEND Magazín Víkend nabízí pestré čtení pro každého - reportáže zažité na vlastní kůži a tipy na známé i neznámé destinace doma a v cizině, příběhy lidí se zajímavou profesí. Pravidelně najdete také rubriku věnovanou jídlu, článek na téma retro i test nového automobilu.

Sobota

 • MAGAZÍN + TV Čtení na celý víkend pro čtenáře všech generací, rozhovory, reportáže, historie, křížovky. Navíc s televizním programem na celý týden.

E-magazín je v elektronické podobě ihned ke čtení.
Ke čtení doporučujeme aplikaci MEDIATÉKA.

17 Kč Cena vč. DPH

Více ? Jak číst e-magazíny?